549 - Barnskor 1800-/1900-tal

774052

BARNSKOR, 8 par, olika modeller, 1800-/1900-tal

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Biblioteket

549 - Barnskor 1800-/1900-tal

Budhistorik (9 bud)
0
850
6157291
650
6130257
600
6156074
600
6130257
550

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK: