679 - Fat Rörstrand fajans 1700-tal

774049

RÖRSTRAND, fat, fajans, 1700-tal, rokoko, konturerat brätte, polykrom dekor, längd ca 26 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

Budhistorik (4 bud)

0
6159851
500
6086945
450
6157714
6086945

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK: