679 - Fat Rörstrand fajans 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774049

RÖRSTRAND, fat, fajans, 1700-tal, rokoko, konturerat brätte, polykrom dekor, längd ca 26 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

774049 - 679 - Fat Rörstrand fajans 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6086945
2020-07-23 22:54:16

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.