548 - Pottskåp sengustavianskt

774047

POTTSKÅP, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag och lister i mässing, låda samt dörrpar, konturerad skiva i kalksten, höjd ca 80, 48 x 37 cm

Åldersrelaterat slitage, originallås saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (34 bud)
0
11 500
6154826
7 000
6156590
7 000
6154826
6 600
6156584
6 400

Slutpris SEK:
11 500
1 172 EUR, 1 417 USD
Utropspris SEK: