678 - Strasbourg fat fajans

Föregående | Översikt | Nästa

774046

STRASBOURG FAJANSFABRIK, stekfat, fajans, Frankrike, 1760-tal, rokoko, Joseph Hannong, konturerat brätte, polykrom dekor, signerat IH, längd ca 42 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

774046 - 678 - Strasbourg fat fajans
Din e-postadress

Fråga
Skicka
678 - Strasbourg fat fajans

Budhistorik (1 bud)

6080158
2020-07-22 00:39:29

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.