954 - Kaffekanna plåt 1800-tal

774038

KAFFEKANNA, plåt, 1800-talets början, oval form, bemålad, höjd exkl. hänkel ca 16, längd 29 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (18 bud)
0
6161306
6160474
6160474
1 800
6161305
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK: