954 - Kaffekanna plåt 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

774038

KAFFEKANNA, plåt, 1800-talets början, oval form, bemålad, höjd exkl. hänkel ca 16, längd 29 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

774038 - 954 - Kaffekanna plåt 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.