546 - Resväskor ca 1900

774025

RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, textil (schagg, broderier), skinn och mässing, Sverige, 1800-/1900-tal

Slitage, skador

Diverse, Hem, Gamla kassan, Biblioteket, Vintage Fashion, Vintage Fashion

546 - Resväskor ca 1900

Budhistorik (10 bud)
0
1 300
6155127
6154978
950
6155124
950
6154978
650

Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Utropspris SEK: