546 - Resväskor ca 1900

Föregående | Översikt | Nästa

774025

RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, textil (schagg, broderier), skinn och mässing, Sverige, 1800-/1900-tal

Slitage, skador

Diverse, Hem, Gamla kassan, Biblioteket, Vintage Fashion, Vintage Fashion

774025 - 546 - Resväskor ca 1900
Din e-postadress

Fråga
Skicka
546 - Resväskor ca 1900

Budhistorik (4 bud)

6099119
450
6094895
6088441
6084113

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.