543 - Bord sengustavianskt

773959

BORD, sengustavianskt, fanerat i ek, kraftigt avsmalnande ben, låda,1800-tal, höjd 72,5, 43,5 x 44 cm

Slitage, fanerresning, torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Biblioteket

543 - Bord sengustavianskt

Budhistorik (8 bud)
0
6096349
6157320
750
6096349
650
6157314
600

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK: