282 - Vinkylare försilvrad mässing

Föregående | Översikt | Nästa

773927

VINKYLARE, försilvrad mässing, 1800-talets första hälft, urnformad på rund fot, delvis godronnerad, två hänklar, höjd 27 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

773927 - 282 - Vinkylare försilvrad mässing
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6083248
650
6083507
600
6083248

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.