1412 - Brickor coasters ljusstake urna nysilver

773874

COASTERS, 2 st., BRICKOR, 2 st., URNA, LJUSSTAKE, försilvrad metall, 1800-talets andra hälft

slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (6 bud)
0
4 200
6164780
500
6091581
450
6163807
450
6091581

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK: