1411 - Brickor kaffekanna portvinssil pläter

Föregående | Översikt | Nästa

773871

BRICKOR, 3 st., PORTVINSSIL, KEXBURK och KAFFEKANNA, pläter, England 1800-tal, kaffekannan försilvrad metall, Sverige 1800-talets början

kaffekannan med lagningar slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

773871 - 1411 - Brickor kaffekanna portvinssil pläter
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.