675 - Fat flintgods Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

773802

RÖRSTRAND, fat, flintgods, 1800-talets första hälft, oval form, dekor av mytologisk scen i underglasyrblått, längd ca 49 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

773802 - 675 - Fat flintgods Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka
675 - Fat flintgods Rörstrand

Budhistorik (6 bud)
6098347
550
6107262
500
6098347
450
6092854
6090829

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.