674 - Flintgods 1800-tal

773800

KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅL, TALLRIKAR, 5 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8-28 cm

Skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

674 - Flintgods 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
0
6158087
6152114
750
6152114
550
6118393
500

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK: