674 - Flintgods 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773800

KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅL, TALLRIKAR, 5 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8-28 cm

Skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Sovrum

773800 - 674 - Flintgods 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
674 - Flintgods 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

6118393
6115341

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.