364 - Bordsarmaturer Kina 1800-tal

773679

BORDSARMATURER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd exkl. montering ca 26 cm

Nagg, nedslipade, ursprungligen altarvaser

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

Budhistorik (17 bud)
0
4 200
6157338
3 200
6157428
6157338
2 800
6156569
2 600

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: