359 - Stop Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773637

STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), cylinderformat, imaridekor, med lock i silver, höjd ca 17 cm

Nagg, locket kompletterat

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773637 - 359 - Stop Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
359 - Stop Kina 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
6110599
3 400
6128687
3 200
6110599
6116204
2 800
6110599
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.