437 - Fajanser 1800-/1900-tal

773628

FAJANSER, 3 stkn, bläckställ, liten kanna samt obelisk, 1800-/1900-tal, höjder 6,5 - 33 cm

slitage, glasyrnagg, skador/lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

437 - Fajanser 1800-/1900-tal

Budhistorik (15 bud)
0
6152587
6154562
6152587
1 400
6154561
1 300

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK: