437 - Fajanser 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773628

FAJANSER, 3 stkn, bläckställ, liten kanna samt obelisk, 1800-/1900-tal, höjder 6,5 - 33 cm

slitage, glasyrnagg, skador/lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

773628 - 437 - Fajanser 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
437 - Fajanser 1800-/1900-tal

Budhistorik (3 bud)

6131226
6083914
6080467

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.