436 - Terrin 1700-/1800-tal

773621

TERRIN, med lock, fajans med dekor i blått, invändig "sil", 1700-tal, höjd 18,5, Ø ca 24 exkl hänklar

bruksslitage, sprickor, glasyrnagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

436 - Terrin 1700-/1800-tal

Budhistorik (12 bud)
0
4 200
6157371
6127526
6157364
6127526
950

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: