356 - Bojan Kina 1700-tal

773619

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), ovoid form, famille rose, höjd ca 21 cm, trälock och sockel medföljer

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

356 - Bojan Kina 1700-tal

Budhistorik (37 bud)
0
8 200
6146018
4 400
6143601
4 200
6146017
6143601
3 800

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK: