356 - Bojan Kina 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

773619

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), ovoid form, famille rose, höjd ca 21 cm, trälock och sockel medföljer

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Gamla kassan, Kinasalongen

773619 - 356 - Bojan Kina 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
356 - Bojan Kina 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
6137920
6136935
6137918
6136935
950
6137914
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.