434 - Royal Copenhagen vaser

773613

ROYAL COPENHAGEN, 2 + 1 vaser, porslin, 2 med blomdekor samt förgyllda delar, 1 med förgyllning, 1900-talets mitt, höjd 27 cm

Bruksspår

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

434 - Royal Copenhagen vaser

Budhistorik (31 bud)
0
3 200
6150952
3 200
6155548
3 200
6150952
6151714
2 800

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: