434 - Royal Copenhagen vaser

Föregående | Översikt | Nästa

773613

ROYAL COPENHAGEN, 2 + 1 vaser, porslin, 2 med blomdekor samt förgyllda delar, 1 med förgyllning, 1900-talets mitt, höjd 27 cm

Bruksspår

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

773613 - 434 - Royal Copenhagen vaser
Din e-postadress

Fråga
Skicka
434 - Royal Copenhagen vaser

Budhistorik (18 bud)
6097270
6109851
1 400
6097270
1 300
6106791
6097270

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.