355 - Plakett soapstone

773596

PLAKETT, soapstone, Kina, genombruten dekor, 1800-/1900-tal, diameter ca 16 cm

Nagg

Orientaliskt, Konsthantverk, Gamla kassan, Kinasalongen

355 - Plakett soapstone

Budhistorik (1 bud)

0
6111785

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK: