355 - Plakett soapstone

Föregående | Översikt | Nästa

773596

PLAKETT, soapstone, Kina, genombruten dekor, 1800-/1900-tal, diameter ca 16 cm

Nagg

Orientaliskt, Konsthantverk, Gamla kassan, Kinasalongen

773596 - 355 - Plakett soapstone
Din e-postadress

Fråga
Skicka
355 - Plakett soapstone

Budhistorik (1 bud)

6111785
2020-08-03 01:31:03

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.