1628 - Formar 1900-tal

773448

FORMAR, hundratals, för det mesta i kak- och bakväg, bleckplåt / aluminium, bleckplåt / aluminium, 1900-tal

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1628 - Formar 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
0
700
6161328
600
6147231
550
6147231
500
6090706
450

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK: