132 - Målningar med frukt och blomstermotiv

773447

MÅLNINGAR, 4 st, med frukt- och blomstermotiv, signerade E Fritzsche, Gust Redelin, Gurli Kuylenstierna, olja på duk / pannå, akvarell / gouache, upp till ca 55 x 75 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

Budhistorik (8 bud)
0
850
6156999
850
6156929
6156929
700
6154844
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK: