132 - Målningar med frukt och blomstermotiv

Föregående | Översikt | Nästa

773447

MÅLNINGAR, 4 st, med frukt- och blomstermotiv, signerade E Fritzsche, Gust Redelin, Gurli Kuylenstierna, olja på duk / pannå, akvarell / gouache, upp till ca 55 x 75 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

773447 - 132 - Målningar med frukt och blomstermotiv
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6084918
2020-07-23 11:44:21

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.