131 - Målningar med bär- och blommotiv

773446

MÅLNINGAR, 5 st, med bär- och blomstermotiv, olja på duk, några monogramsignerade, 1800-/1900-tal, upp till ca 50 x 55 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

Budhistorik (27 bud)
0
2 400
6150527
6143808
6150525
6143808
1 900

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK: