131 - Målningar med bär- och blommotiv

Föregående | Översikt | Nästa

773446

MÅLNINGAR, 5 st, med bär- och blomstermotiv, olja på duk, några monogramsignerade, 1800-/1900-tal, upp till ca 50 x 55 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

773446 - 131 - Målningar med bär- och blommotiv
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (13 bud)
6130993
900
6092640
850
6130992
6092640
750
6130991
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.