130 - Tavlor med fjäderfämotiv

773445

TAVLOR, 5 st, med motiv av fjäderfä, litografi, olja på pannå / porslin, akvarell, upp till ca 28 x 20 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

Budhistorik (41 bud)
0
6 200
6157664
6 200
6157503
6 000
6157657
5 800
6157503
5 600

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK: