130 - Tavlor med fjäderfämotiv

Föregående | Översikt | Nästa

773445

TAVLOR, 5 st, med motiv av fjäderfä, litografi, olja på pannå / porslin, akvarell, upp till ca 28 x 20 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Grovkök

773445 - 130 - Tavlor med fjäderfämotiv
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (22 bud)
6119103
2 600
6118713
2 400
6119102
2 400
6118713
6118145

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.