1406 - Kopparföremål

773438

KOPPARFÖREMÅL, formar/tråg/trattar, 15 delar,1800-/1900-tal,

Bruksslitage

Metall, Mässing, Gamla kassan, Grovkök, Diverse, Diverse

1406 - Kopparföremål

Budhistorik (23 bud)
0
2 600
6150311
1 800
6149411
1 700
6150310
1 600
6149411

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500