1406 - Kopparföremål

Föregående | Översikt | Nästa

773438

KOPPARFÖREMÅL, formar/tråg/trattar, 15 delar,1800-/1900-tal,

Bruksslitage

Metall, Mässing, Gamla kassan, Grovkök, Diverse, Diverse

773438 - 1406 - Kopparföremål
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1406 - Kopparföremål

Budhistorik (1 bud)

6092718
2020-07-25 22:11:31

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.