125 - Sockerkaksformar koppar

773436

SOCKERKAKSFORMAR, 6 stkn, koppar, med vridna / raka åsar, 1800-/1900-tal, diameter upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon skada

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

125 - Sockerkaksformar koppar

Budhistorik (30 bud)
0
6149866
2 800
6155136
2 800
6149866
2 600
6144891
2 400

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:
2 500