125 - Sockerkaksformar koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773436

SOCKERKAKSFORMAR, 6 stkn, koppar, med vridna / raka åsar, 1800-/1900-tal, diameter upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon skada

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

773436 - 125 - Sockerkaksformar koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
125 - Sockerkaksformar koppar

Budhistorik (26 bud)
6107565
6083498
6107564
1 900
6083498
1 800
6107563
1 700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.