1624 - Stor kaffepanna koppar

773435

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd inklusive handtag ca 35 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

1624 - Stor kaffepanna koppar

Budhistorik (1 bud)

0
600
6158429

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK: