726 - Mått / kannor koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773432

MÅTT / KANNOR, 6 stkn, koppar; 1 dl, 2dl, 5dl, 1l, 2l, 5 l, 1900-tal, höjd upp till 28 cm

Brukslitage

Metall, Gamla kassan, Dressingroom, Diverse

773432 - 726 - Mått / kannor koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
726 - Mått / kannor koppar

Budhistorik (7 bud)
6129878
600
6126263
550
6129877
500
6126263
450
6129876

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.