1621 - Mått/kannor koppar

Föregående | Översikt | Nästa

773431

MÅTT / KANNOR, 4 st., koppar: 1dl, 2dl, 5dl, 20l, 1900-tal, höjd upp till 41 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Gården, Diverse

773431 - 1621 - Mått/kannor koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1621 - Mått/kannor koppar

Budhistorik (1 bud)

6092717
2020-07-25 22:11:03

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.