953 - Bordslampa Rörstrand

773430

LOUISE ADELBORG, bordslampa, jugend, glaserad fajans, Louise Adelborg för Rörstrand 1920-tal, höjd ca 43 cm exklusive lampsockel

Bruksslitage, smärre nagg, lös lampsockel, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

953 - Bordslampa Rörstrand

Budhistorik (5 bud)
0
1 800
6080605
500
6160964
450
6080605
6160963

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK: