953 - Bordslampa Rörstrand

Föregående | Översikt | Nästa

773430

LOUISE ADELBORG, bordslampa, jugend, glaserad fajans, Louise Adelborg för Rörstrand 1920-tal, höjd ca 43 cm exklusive lampsockel

Bruksslitage, smärre nagg, lös lampsockel, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

773430 - 953 - Bordslampa Rörstrand
Din e-postadress

Fråga
Skicka
953 - Bordslampa Rörstrand

Budhistorik (1 bud)

6080605
2020-07-22 08:56:48

2020-08-22, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.