124 - Bordslampa ca 1900

773429

BORDSLAMPA, mässing och svärtat trä, textilskärm, tidigt 1900-tal, höjd ca 55 cm inklusive skärm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Gamla kassan, Grovkök

124 - Bordslampa ca 1900

Budhistorik (1 bud)

0
6157481

Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK: