123 - Minnestavlor

773428

MINNES-/GRATULATIONSBREV, 4 stkn, handskrivna- och målade, inramade, 1800-tal, omkring 30-40 x 30-40 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

123 - Minnestavlor

Budhistorik (5 bud)
0
6157543
6149393
950
6149393
600
6101584
550

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK: