123 - Minnestavlor

Föregående | Översikt | Nästa

773428

MINNES-/GRATULATIONSBREV, 4 stkn, handskrivna- och målade, inramade, 1800-tal, omkring 30-40 x 30-40 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

773428 - 123 - Minnestavlor
Din e-postadress

Fråga
Skicka
123 - Minnestavlor

Budhistorik (1 bud)

6101584
2020-07-29 13:53:08

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.