122 - Torkställning omkring 1900

773427

TORKSTÄLLNING och KROKBRÄDA / HÄNGARE, fällbar vägtorkställning, trä och gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd ca 70, bredd utfälld 71, djup 70 cm, samt krokbräda / hängare, mässingskrokar, trä handmålat med motiv av rödluvan och vargen, tidigt 1900-tal, bredd ca 40 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Grovkök

Budhistorik (16 bud)
0
2 600
6157487
6154212
1 400
6152277
1 300
6139653

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK: