122 - Torkställning omkring 1900

Föregående | Översikt | Nästa

773427

TORKSTÄLLNING och KROKBRÄDA / HÄNGARE, fällbar vägtorkställning, trä och gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd ca 70, bredd utfälld 71, djup 70 cm, samt krokbräda / hängare, mässingskrokar, trä handmålat med motiv av rödluvan och vargen, tidigt 1900-tal, bredd ca 40 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Grovkök

773427 - 122 - Torkställning omkring 1900
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (10 bud)
6139653
700
6138486
650
6091702
600
6096861
600
6091702
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.