121 - Kopparföremål

Föregående | Översikt | Nästa

773426

SAMOVARER, KAFFEKÖK, ÄGGVÄRMARE, 6 delar, koppar, vitmetall, mässing, smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

773426 - 121 - Kopparföremål
Din e-postadress

Fråga
Skicka
121 - Kopparföremål

Budhistorik (1 bud)

6087010
2020-07-23 23:16:10

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.