120 - Serveringskannor koppar

773425

SERVERINGSKANNOR, 9 st, Koppar med trähandtag, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 30 cm

Bruksslitage

Metall, Gamla kassan, Grovkök, Diverse

120 - Serveringskannor koppar

Budhistorik (16 bud)
0
6155074
6154032
6155064
950
6154032
900

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK: